Casting do Zespołu Wokalnego CANTO.

Serdecznie zapraszamy chłopców i dziewczyny na CASTING do Zespołu Wokalnego CANTO.

Jeśli mieścisz się w przedziale wiekowym 12-20 lat, lubisz śpiewać, przyjdź, sprawdź się.

Na casting przygotuj swoją ulubiona piosenkę i zaprezentuj ją.

Przesłuchanie 15 września 2021 r. od godz:17:30

w sali widowiskowej Centrum Kultury.

Chęć uczestnictwa w castingu prosimy zgłosić telefonicznie do sekretariatu Kartuskiego Centrum Kultury tel. 58 681 29 39 celem umówienia konkretnej godziny przesłuchania.

(Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, wszystkie osoby biorące udział w castingu, będą przesłuchiwane w ustalonych odstępach czasu.)

 

Co w programie?

  • rozwijanie umiejętności wokalnych
  • ćwiczenia dykcji
  • udział w konkursach muzycznych
  • występy na dużych scenach

Kto poprowadzi zespół ? 

 

Agnieszka Łabuda – Wiatr

W 1996 roku ukończyła Szkołę Muzyczną im. Ignacego Paderewskiego w Kartuzach I stopnia w klasie fortepianu. Po ukończeniu szkoły muzycznej śpiewała w chórach Kakofonia oraz Cartusia pod dyrygenturą dr Małgorzaty Kuchtyk jako chórzystka oraz solistka. Z chórami uczestniczyła w wielu konkursach i nagraniach.  Między innymi na płycie  „Kolaż” (2015) – zaśpiewała utwór solo „Calling you” oraz  w duecie z Krystyną Stańko „Oni” – płyta rozrywkowa/jazzowa.
Studia magisterskie ukończyła w 2008 roku na Akademii Pomorskiej w Słupsku na wydziale Edukacyjno-Filozoficznym, kierunek Pedagogika o specjalności Edukacja Muzyczna. Tematyką pracy magisterskiej było: „Nauka śpiewu i indywidualna emisja głosu, a radzenie sobie ze stresem na scenie”. Podczas trwania edukacji w Słupsku koncertowała jako solistka w Big-Bandzie pod dyrekcją prof. Leszka Kułakowskiego oraz prowadziła chór dziecięcy D’accordo w Kartuskim Cenrtum Kultury w Kartuzach. Pod jej kierunkiem chór koncertował na terenie Pomorza.
Od 2010 roku Absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, Wydziału Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej o kierunku – Podyplomowe Studium Emisji Głosu w klasie prof. Jadwigi Gałęskiej – Tritt. Od tego roku pracowała jako wykładowca emisji głosu, historii muzyki współczesnej, dyrygent zespołów wokalnych, nauczyciel gry na fortepianie.
W 2012 roku Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki na kierunku Wokalistyka jazzowa w klasie śpiewu Krystyny Stańko. Podczas trwania edukacji koncertowała z Big-Bandem prof. Leszka Kułakowskiego oraz z Big- Bandem Jana Konopa.
Od roku 2013 pracuje jako Dyrektor Artystyczny Studia Artystycznego MUZA w Gdyni, organizator koncertów, nauczyciel wokalu i emisji głosu oraz nauczyciel gry na fortepianie. Prowadzi liczne warsztaty emisji głosu z chórami, młodzieżą, dorosłymi jak i seniorami.

W Kartuskim Centrum Kultury pracuje od 11 lat jako instruktor śpiewu i dyrygent zespołów wokalnych.

DO ZOBACZENIA!!!