III Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej dla seniorów.

Szanowne Panie, Szanowni Panowie 

uczestnicy Olimpiad Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel”

Jeśli śledzicie nasze strony internetowe, to wiecie, że organizujemy III Olimpiadę, jak na razie zgłosiło się dziesięć starostw, na których terenie odbędą się do końca listopada eliminacje powiatowe, lub miejskie. Jeśli w Waszym powiecie nikt nie organizuje eliminacji, a mielibyście ochotę po raz kolejny przeżyć emocje, sprawdzić się, otrzymać nagrodę, brać udział w przygotowaniach, to po prostu zgłoście się do mnie, umożliwimy wzięcie udziału w ramach eliminacji Gdańskich.

Koronawirus nam nie przeszkodzi, bo my seniorzy umiemy, a jeśli nie to się nauczymy korzystać z internetu, zdalnie się przygotowywać i zdalnie wziąć udział w eliminacjach. A może już będzie można zorganizować eliminacje stacjonarnie.

Zainteresowanych proszę o zajrzenie na strony internetu, każdemu, kto się zgłosi wyślemy materiały do samokształcenia i linki do wykładów, które już się odbywają, ale w każdej chwili można do nich wrócić.

Żeby dobrze przygotować nas do Olimpiady będziemy organizowali spotkania z przedstawicielami partii , głównych aktorów sceny politycznej. Zaczniemy od spotkania z przedstawicielem PiSu, PO, Nowoczesnej, SLD, i innych. Każdemu z polityków chcemy zadać  pięć pytań pięć pytań dotyczących nas, Seniorów. Zapytamy o lekarstwa, o geriatrię, ale i o podatki. Mamy gorącą prośbę, aby każda seniorka, każdy senior przysłał nam pięć pytań, które chciałby zadać. Spotkania będzie można śledzić w Internecie. Prowadzić spotkanie i zadawać pytania w naszym imieniu będzie profesor UG Jan Wendt.

Pytania, zgłoszenia, prosimy o przesłanie na adresy:
Koordynator
Barbara Średniawa barbara_sredniawa@wp.pl
Animator
Czekamy!