Kino w Kartuzach zaprasza

Kartuzy idę do kina – nowa filmowa przygoda w naszym mieście.
28 lutego w Kartuzach aktualne kinowe hity na dużym ekranie.
Zabierz najbliższą osobę na romantyczny wieczór i zobaczcie razem „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Spędźcie rodzinny czas i przeżyjcie razem kolejne przygody rezolutnego Mikołajka oraz muzyczną przygodę ze zwierzakami z „Sing 2”. Poznajcie kulisy życia i prawdziwą historię Edwarda Gierka. Macie ochotę się pośmiać? Idźcie razem na najnowszą odsłonę kultowej komedii „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”. ?
Cena biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł
Rezerwacje grupowe
tel. 22 357 85 00
Tak prezentuje się cały repertuar:
? „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – komedia romantyczna o męskich „słabościach”. Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Leszek Lichota, Piotr Głowacki i Zbigniew Zamachowski mierzą się z brutalną codziennością. W jednej z głównych ról Alicja Bachleda-Curuś – laureatka ? Diamentowego Klapsa Filmowego festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot – Zakopane.
? „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” – kolejna część kultowej komedii na dużym ekranie. Następne pokolenie bohaterów przeżywa miłosne wzloty i upadki. Żarty sytuacyjne, które rozbawią Was do łez i dialogi, które przejdą do historii.
? „Skarb Mikołajka” – propozycja dla całej rodziny. Mikołajek wraca na duży ekran, by tym razem wraz z przyjaciółmi odnaleźć zaginiony skarb. Potrzebuje go, żeby… Tego dowiecie się już w kinie!
? „Sing 2” – rozśpiewana komedia dla całej rodziny. Większe marzenia, większe wyzwania i największy występ! Do tego ścieżka dźwiękowa, którą będziecie nucić jeszcze długo po seansie.
? „Gierek” – przełomowa historia Polski w tle, a na pierwszym planie sekrety i tajemnice I sekretarza KC PZPR. Kulisy wspólnego życia, relacjonowane z perspektywy żony Edwarda Gierka po raz pierwszy na dużym ekranie.
? „Krzyk” – klasyka światowego horroru. Dwadzieścia pięć lat po serii brutalnych zdarzeń, które wstrząsnęły mieszkańcami Woodsboro, kolejny zabójca nakłada otoczoną legendą maskę.
Wyjątkowa niespodzianka dla fanów kina ? Odwiedź lokalny oddział Banku BNP Paribas i otrzymaj Voucher VIP na bilet.*
Więcej szczegółów w lokalnych oddziałach Banku BNP Paribas oraz na idedokina.pl/trasa_kina
*liczba Voucherów ograniczona
W trosce o widzów podczas naszych seansów wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Na sali kinowej dostępne będzie nawet 100% miejsc z uwzględnieniem osób zaszczepionych.
Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami MKiDN oraz GIS możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali z wyznaczonych 30% o dodatkowe 70%. Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie „bilet Certyfikat”.
Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet – nie zapomnijcie go wypełnić.
Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Waszym mieście.